چگونه

روش حذف خودکار اکانت تلگرام 

حذف خودکار اکانت تلگرام قابلیتی است که به شما امکان می دهد تا در صورت عدم استفاده از حساب کاربری خود برای مدت زمان مشخص، تلگرام به طور خودکار آن را حذف کند. برخلاف گوشی های آیفون در تلگرام گوشی های اندروید و همچنین رایان شما امکان حذف فوری اکانت تلگرام نیست و کاربران تنها این امکان را دارند که تعیین نماییند تا پس از عدم انجام یک ماه یا چند ماه فعالیت، حساب تلگران آنها حذف شود. در گوشی های آیفون کاربران افزون بر حذف خودکار، می‌توانند دردم اکانت را نیز پاک کنند. جدا از این شما می‌توانید به بخش احراز هویت وبسایت تلگرام بروید و در آنجا اقدام به حذف اکانت تلگرام خود کنید. شما همچنین می توانید روش دیلیت اکانت سریع تلگرام را هم ببینید.

روش دیلیت اکانت خودکار تلگرام

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال کنید:

  • در تلگرام اندروید، با تَپ کردن منوی 3 خطی، فهرستی از گزینه ها نمایش داده می شود که در میان آنها باید گزینه تنظیمات یا Settings را برگزینید. پس از آن در بخش تنظیمات، Privacy & Security یا حریم خصوصی و امنیت را تَپ کنید.

رفتن بخش تنظیمات، Privacy & Security یا حریم خصوصی و امنیت تلگرام

  • سپس این بخش را به پایین پیموده تا عنوان Delete my account یا حذف حساب کاربری من را ببینید. در اینجا گزینه If away for یا اگر برای این مدت نبودید را پَساویده تا بازه های زمانی به شما نمایش داده شوند.

پساو گزینه If away for یا اگر برای این مدت نبودید در تنظیمات تلگرام

  • اکنون از میان چهار گزینه 1 ماه، 3 ماه، 6 ماه و 1 سال یکی را انتخاب کنید.

تنظیم بازه زمانی برای حذف خودکار اکانت تلگرام 

توجه داشته باشید که شما نمی توانید اکانت خود را بصورت کوتاه مدت و موقت غیرفعال کنید. تنها راه پیش روی، این است که اکانت یا حساب کاربری Telegram خود را به سادگی به حال خود رها کنید و پس از آن اکانت تلگرام خود را از گوشی اندروید یا آیفون پاک کنید.

 

حذف خودکار اکانت تلگرام در آیفون

از بخش تنظیمات گوشی آیفون خود به  Privacy & Security بروید و سپس در زیر عنوان Delete Automatically my account پیوند If away for را پساویده تا گزینه های بازه زمانی خود ویرانی یا Self destruction تلگرام آیفون نمایان شود. پس از آن بازه زمانی دلخواه را برگزینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا