» چگونه » نحوه ارسال عکس در دایرکت اینستاگرام
چگونه

نحوه ارسال عکس در دایرکت اینستاگرام

خرداد 2, 1403 0

کاربران اینستاگرام افزون بر امکان ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام، این امکان را دارند تا در دایرکت یا DM اینستاگرام، برای کاربران دیگر، عکس، ویدیو و یا سلفی ارسال کنند. در این آموزش می‌خواهیم، نحوه ارسال عکس در دایرکت اینستاگرام و همچنی ارسال فیلم و سلفی را به شما نشان خواهیم داد، پس با روشتک همراه باشد.

نحوه ارسال عکس در دایرکت اینستاگرام

  • برای ارسال عکس در دایرکت اینستاگرام کافی است که پس از رفتن به برگه گپ یا چت دلخواه در کناره میله متنی، آیکون Photo یا عکس را تَپ کنید. برای ارسال ویدیوهای ضبط شده نیز می‌توانید از همین روش ارسال عکس استفاده کنید.

ارسال عکس در دایرکت اینستاگرام

 
  • سپس عکس یا عکس‌های دلخواه خود را در میان عکس‌های نمایش داده شده انتخاب کنید و دکمه Send یا ارسال را بزنید.
نحوه ارسال عکس در دایرکت اینستاگرام
  • با تَپ کردن نامگوی Gallery یا گالری نیز می‌توانید گالری دلخواه خود را در گوشی برای نمایش عکس‌ها انتخاب کنید.
تغییر گالری عکس برای ارسال عکس در دایرکت اینستاگرام

فرستادن سلفی در دایرکت اینستاگرام

برای فرستادن عکس سلفی از خود در dm اینستاگرام، می ‌توانید آیکون دوربین آبی را بسته به زبان برنامه در گوشه راست یا چپ نوار متنی ، تپ کنید. پس از زدن دکمه دوربین، یک نمای استوری مانند برای شما باز می‌شود. شما می توانید با آن از خود یک عکس یا ویدیویی سلفی/خودین بگیرید و آن را برای مخاطب بفرستید. فرستادن سلفی در DM اینستاگرام

تفاوت بین این استوری و استوری پیج اصلی در این است که مردم می‌توانند بدون اینکه متوجه شوید از استوری عمومی شما اسکرین شات بگیرند، اما در dm اینستاگرام، در صورتی که مخاطب اسکرین شات بگیرد، یک آیکون ستاره‌ای را در نزیک استوری خود خواهید دید. با فشاردادن و نگه داشتن دکمه شاتر نیز می‌توانید فیلم بگیرید.

فرستادن سلفی در DM اینستاگرام

 
آیا می‌توان با دایرکت اینستاگرام عکس فرستاد؟

بله شما افزون بر امکان فرستادن عکس، امکان فرستادن ویدیو و یا حتی صدا را در دایرکت اینستاگرام دارید.

علت ارسال نشدن عکس در دایرکت اینستاگرام

در صورتی که در برنامه اینستاگرام نمی‌توانید برای هیچ کاربری عکس بفرستید بهتر است که در گام نخست گوشی خود را ریستارت کنید. اگر باز هم امکان ارسال نبود، این بار اینستاگرم را حذف و دوباره نصب کنید. آپدیت و بروزرسانی اینستا نیز می‌تواند یکی از گام‌های موثر برای حل این مشکل باشد. اتصال اینترنت را هم حتما چک کنید. بویژه که برای باز کردن اینستا در ایران نیاز به VPN دارید.

سمراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×